Večer s folkem a country — Petra Černocká a Jiří Pracný

Program laděný do folku a country stylu, uslyšíte největší hity Petry Černocké v průřezu za celou dobu její kariéry.

Např. Náklaďák, Vrať mi můj smích, Ovečka, Mississipi, Svatební, Rákosí, Krásná a hloupá, Jednou otevřu si cukrárnu.. Program se hraje uvnitř i venku – slavnosti, festivaly, atd..

Na konzervatoři vystudovala operní zpěv a hru na klavír, po absolutoriu školy začínala zpívat se skupinou Pastýři Petra Hanniga. V Divadle Semafor hrála v legendární Šimkově a Grossmannově hře Besídka v rašeliništi, později v Suchého hrách Jonáš a dr. Matrace a Čarodějky. Mladou čarodějnici Saxanu, létající dívku na koštěti si zahrála i zazpívala o něco později ve stejnojmenném filmu scenáristy Miloše Macourka a režiséra Václava Vorlíčka. Jako herečka se objevila i v několika dalších televizních pořadech Slovenské televize. V roce 2011 se vrátila na filmové plátno ve snímku Saxána a Lexikon kouzel režiséra Václava Vorlíčka.

Coby zpěvačka pak dlouhá léta vystupovala se skupinou Kardinálové Zdeňka Merty. V současné době vystupuje s manželem Jiřím Pracným.[3] Od ledna 2014 se stala moderátorkou pořadu Dvanáct ve dvanáct na Dvojce Českého rozhlasu.